Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO

U Dvora 21, 779 00 Olomouc, Tel./Fax: 585 414 500, e-mail: lkelektro@olomoucko.com


Získali jsme osvědčení pro - Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (26-074-M) – platí pro instalace veškerých typů tepelných čerpadel – vzduch/voda, voda/voda i země/voda.

 

Solární fotovoltaické systémy a elektrárny -

LUKYsystem.cz

Tichá a výkonná klimatizace – Olomouc

V této sekci vám nabízíme vše potřebné pro efektní klimatizaci prostoru. Klimatizace se dnes používá nejen v domácnostech, ale také na úřadech, v obchodech, v restauracích či v divadlech. Naše klimatizační jednotky jsou tiché a výkonné. Nebudou vás rušit ani v noci či v době naprostého klidu. Specializujeme se na klimatizace menších a středních prostor od 15 do 250 m2. Sídlo naší firmy, která se zaměřuje nejen na klimatizace, je v Olomouci. Zakázky realizujeme v širokém okolí. Ke klimatizacím Daikin nabízíme ovládání klimatizace pomocí chytrého telefonu a to přes wifi jak místně nebo i dálkově přes internet.

Jednotlivé typy klimatizace – Olomouc

Existuje několik možností, jak prostor klimatizovat. Nabízíme spíše menší klimatizace, které nezaberou příliš místa, jsou tiché a velmi účinné. Rozdělili jsme je do několika kategorií:

  • nástěnné klimatizace – snadná montáž a obsluha, dálkové ovládání, ideální pro kanceláře, podkrovní prostory
  • kazetové klimatizace – lze je jednoduše zabudovat do stropních podhledů, dálkové ovládání, jednoduchá obsluha, nízká hlučnost
  • podstropní a parapetní klimatizace – možnost montáže pod parapet či pod strop bez doplňkového příslušenství, ideální pro prodejny či restaurace, ideální pro místnosti bez stropních podhledů
  • okenní klimatizace – zaberou minimum prostoru a zabudovávají se do okenních prostor či do venkovní stěny, zajišťují rychlý přísun čerstvého studeného vzduchu
  • mobilní klimatizační jednotky – malé klimatizační jednotky na kolečkách, - Nedodáváme -
  • vzduchové clony – vstupní dveřové vzduchové clony jsou buď mobilní či pevně zabudované, zabraňují úniku tepla či chladu (dle ročních období) a používají se hlavně nad vstupní dveře prodejen, úřadů apod.

Kontakt a reference na klimatizace Olomouc

Kontaktujte nás, rádi a ochotně vám poradíme s výběrem, zodpovíme vaše dotazy. Klimatizace a klimatizační zařízení vám dovezeme i namontujeme.  Těšíme se na spolupráci.

Kontakt

Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO  Adresa:    U Dvora 21, 779 00 Olomouc - mapa

Mobil: 605 530 288, 604 656 126, e-mail: LKelektro@olomoucko.com LK.elektro@tiscali.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies