Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO

U Dvora 21, 779 00 Olomouc, Tel./Fax: 585 414 500, e-mail: lkelektro@olomoucko.com


Získali jsme osvědčení pro - Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (26-074-M) – platí pro instalace veškerých typů tepelných čerpadel – vzduch/voda, voda/voda i země/voda.

 

Solární fotovoltaické systémy a elektrárny -

LUKYsystem.cz

Automatizace

Důležitým prostředkem moderní automatizační techniky se staly průmyslové počítače stále častěji používané pro vizualizační, monitorovací, ovládací i řídící funkce při automatizaci nejrůznějších procesů. Moderní řešení automatizace Vašeho podniku, integrace Vašich řídících a informačních systémů, malé řídící systémy pro automatizaci strojů, technologických linek a jednoúčelových strojů, čerpacích stanic, filtračních zařízení, umělé zasněžování svahů a výměnu reléových systému na průmyslové počítače apod.

Nabízíme jednotlivé dodávky automatizace a automatizační komponenty programovatelné automaty, frekvenční měniče, technologické regulační systémy, domovní regulátory, regulátory teploty.
Bezdrátové ovládání elektrických spotřebičů na krátké a delší vzdálenosti (do 2 km) s řadou na sebe navazujících stavebnicových prvků.

Kontakt

Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO  Adresa:    U Dvora 21, 779 00 Olomouc - mapa

Mobil: 605 530 288, 604 656 126, e-mail: LKelektro@olomoucko.com LK.elektro@tiscali.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies