Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO

U Dvora 21, 779 00 Olomouc, Tel./Fax: 585 414 500, e-mail: lkelektro@olomoucko.com


Získali jsme osvědčení pro - Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (26-074-M) – platí pro instalace veškerých typů tepelných čerpadel – vzduch/voda, voda/voda i země/voda.

 

Solární fotovoltaické systémy a elektrárny -

LUKYsystem.cz

Elektro instalace

Provádíme elektromontážní práce do 1 000 V a to v průmyslu, stavebnictví a rodinných domech. Při montážích vycházíme z požadavků zadavatele a snažíme se co nejvíce vyhovět jeho požadavkům. Zabezpečujeme projektovou dokumentaci a to jak montážní tak i skutečného provedení, samotnou elektroinstalaci i závěrečnou revizní zprávu na elektrické zařízení.
Rychle si osvojujeme nové technologické inovace v oboru a proto jsme zavedli tkz. Automatizaci budov neboli dům pod palcem systémem NIKOBUS.

NIKOBUS je inteligentní systém řešení elektrické instalace Vašeho domu, jehož úkolem je nejen vykonávat Vaše pokyny, ale předcházet a řešit nepředvídané situace bez nutnosti Vaší přítomnosti v objektu. Přestože je konstruován pro široké spektrum použití, jsou jeho přednostmi především jednoduchá obsluha a ovládání, cenová dostupnost a snadné rozšíření nebo přeprogramování bez nutnosti jakýchkoliv náročných stavebních úprav.

NIKOBUS byl vyvinut speciálně pro potřeby obytných budov (rodinných domů a bytů) a menších podniků (kanceláří, hotelů, nákupních domů a podobně). Řadí se k systému inteligentní elektroinstalace, která nabízí uživateli maximální pohodlí a bezpečnost. Je skutečným elektronickým centrem moderní domácnosti, které individuálně nebo skupinově zapíná, vypíná a stmívá osvětlení,ovládá rolety a žaluzie, ovládá a kontroluje funkci elektrospotřebičů. Programování a manipulace se systémem NIKOBUS je velice jednoduché a k jeho nastavení není potřeba PC. Je mimořádně přizpůsobivý : instalaci lze kdykoliv upravovat podle Vašich okamžitých požadavků a to bez nepříjemných starostí se stavebními úpravami.

NIKOBUS umožňuje vytvořit přímo ve Vašem domově superpohodlné a optimálně chráněné životní prostředí.
Systém NIKOBUS přináší celou řadu výhod a možností a to nejen pro vlastní uživatele, ale i pro architekty, komfort " šitý" individuálně na míru pohodlné ovládání celého systému možnost užití dálkového ovládání, jednoduchá manipulace a variabilita, zvýšení bezpečnosti chodu spotřebičů, optimalizace spotřeby elektrické energie, příznivé pořizovací a provozní náklady, záruka kvality a servis přímo od naší firmy.  

Elektromontáže

                 

Elektroinstalace

       před výměnoupo výměně

Kontakt

Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO  Adresa:    U Dvora 21, 779 00 Olomouc - mapa

Mobil: 605 530 288, 604 656 126, e-mail: LKelektro@olomoucko.com LK.elektro@tiscali.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies