Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO

U Dvora 21, 779 00 Olomouc, Tel./Fax: 585 414 500, e-mail: lkelektro@olomoucko.com


Získali jsme osvědčení pro - Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (26-074-M) – platí pro instalace veškerých typů tepelných čerpadel – vzduch/voda, voda/voda i země/voda.

 

Solární fotovoltaické systémy a elektrárny -

LUKYsystem.cz

Montáž nástěnných, kazetových, podstropních a parapetních klimatizací

Značek: FUJITSU, FUJI electric, Generali, Daikin, Sinclair

Klimatizace se v Evropě začíná stávat součástí každodenního života. Úřady, obchody, divadla, restaurace a domácnosti se seznamují s výhodami celoročně udržovaného vnitřního komfortu. Naše klimatizační jednotky jsou vyjímečně tiché, zaručují zároveň vysoký výkon a naprostý klid, ten oceníte obzvláště ve večerních a nočních hodinách. S naší klimatizací budete mít pocit, že se nacházíte v novém domě.
Nabízíme kompletní řadu mini-split systémů pro malé a střední prostory a pro jednu nebo více místností o ploše 15 až 250 m2. Kompaktní velikost a velký výkon navzdory malé velikosti, automatické směrování lamel, tichý rozptyl vzduchu do všech směrů s prachovým filtrem který není potřeba vyměňovat ale stačí vyčistit a znovu použít.
 
  venkovní jednotka LG   

Nástěnné klimatizace

Dnes často používané nástěnné jednotky se velmi snadno instalují a obsluhují.
Vnitřní jednotka se dodává standardně s dálkovým ovládáním, umožňující okamžitou regulaci teploty, rychlosti ventilátoru a nastavení potřebné funkce. Jsou určeny pro klimatizaci jednotlivých místností a doporučujeme je pro jednotlivce, živnostníky, pro velké kanceláře a malé podniky do nových nebo zrekonstruovaných podkrovních prostorů, hledající nenáročné a jednoduché řešení a to jak pouze pro chlazení nebo tak pro reverzní klimatizaci (tepelné čerpadlo = chladí-topí). Venkovní jednotky mají estetický vzhled a mají nízkou hlučnost. Propojení mezi vnitřní a venkovní jednotkou se provádí na povrchu v plastových lištách případně zaseká pod omítku.

    

Kazetové klimatizace

Tuto stropní jednotku lze harmonicky zabudovat do všech typů stropních podhledů a to díky tomu,že z vnitřních jednotek je vidět pouze jejich mřížka pro vstup a výstup vzduchu. Ovládání je stejné jako u nástěnných . Jednotky jsou dodávány jako chladící nebo chladící- topící (tepelné čerpadlo). Venkovní jednotky mají estetický vzhled a nízkou hlučnost. Propojení mezi vnitřní a venkovní jednotkou se provádí podhledem .Jedná se o nejestetičtější a nejjednodušší řešení pro místnost.

Podstropní a parapetní klimatizace

Podstropní nebo parapetní systém nabízí možnost instalace pod parapet nebo pod strop bez použití jakéhokoliv doplňkového příslušenství. Vhodné pro zařízení prodejen nebo restaurací a veřejných prostorů, kde je vyžadována příjemná teplota a dobrá kvalita vzduchu. Dodávány jsou jak pouze pro chlazení nebo tak pro reverzní klimatizaci (tepelné čerpadlo). Venkovní jednotky mají estetický vzhled a mají nízkou hlučnost. Propojení mezi vnitřní a venkovní jednotkou se provádí přímo přes stěnu ven nebo na povrchu v plastových lištách případně zaseká pod omítku. Ideální konfigurace pro místnosti, které nemají stropní podhledy.
 
 

Ukázky instalací

    

Kontakt

Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO  Adresa:    U Dvora 21, 779 00 Olomouc - mapa

Mobil: 605 530 288, 604 656 126, e-mail: LKelektro@olomoucko.com LK.elektro@tiscali.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies