Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO

U Dvora 21, 779 00 Olomouc, Tel./Fax: 585 414 500, e-mail: lkelektro@olomoucko.com


Získali jsme osvědčení pro - Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (26-074-M) – platí pro instalace veškerých typů tepelných čerpadel – vzduch/voda, voda/voda i země/voda.

 

Solární fotovoltaické systémy a elektrárny -

LUKYsystem.cz

Okenní, mobilní a vstupní vzduchové clony

Klimatizace se v Evropě začíná stávat součástí každodenního života. Úřady, obchody, divadla, restaurace a domácnosti se seznamují s výhodami celoročně udržovaného vnitřního komfortu. Naše klimatizační jednotky jsou vyjímečně tiché, zaručují zároveň vysoký výkon a naprostý klid, ten oceníte obzvláště ve večerních a nočních hodinách. S naší klimatizací budete mít pocit, že se nacházíte v novém domě.
Nabízíme kompletní řadu mini-split systémů pro malé a střední prostory a pro jednu nebo více místností o ploše 15 až 250 m2. Kompaktní velikost a velký výkon navzdory malé velikosti, automatické směrování lamel, tichý rozptyl vzduchu do všech směrů s prachovým filtrem který není potřeba vyměňovat ale stačí vyčistit a znovu použít.
 
  

Okenní a mobilní

Okenní klimatizační jednotky nabízí technologii uloženou v malém prostoru. Mohou se použít všude tam, kde potřebujete rychlý a spolehlivý přísun chladného a osvěžujícího vzduchu. Zabudovávají se do okenních prostorů nebo venkovní stěny. Na zimu se mohou vyjmout nebo ponechat na místě.
Mobilní klimatizační jednotky pro domov nebo kancelář, kde potřebujete mobilně, účinně a pružně klimatizovat, jsou namontovány na čtyři pojezdová kolečka, mají pružnou připojovací hadici a snadno se obsluhují. Problém ale u nich je s odvodem teplého vzduchu ven a to buď přivřeném okně nebo vybouraným otvorem pro odvod ven.
 
 

Vstupní dveřní vzduchové clony

Pevně zabudované nebo mobilní s možností přenášení dle potřeby. Vzduchové clony zabraňují uniku tepla nebo chladu dle ročního období z klimatizovaných místností a prostor. Jsou montována s elektrickým nebo teplovodním ohřevem. Zejména vhodné nad vstupní dveře prodejen, kulturních a společenských zařízení, úřadu apod.

 

Kontakt

Lubomír Kaštovský - LK ELEKTRO  Adresa:    U Dvora 21, 779 00 Olomouc - mapa

Mobil: 605 530 288, 604 656 126, e-mail: LKelektro@olomoucko.com LK.elektro@tiscali.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies